اطلاعیه شماره 26 : به اطلاع کلیه کاربران وبسایت پایتونی ها می رساند به علت تداخلات شدید و محدودیت ها موجود در اینترنت کشور سرور های پایتونی ها با اختلال رو به رو شده که همکاران واحد فنی در حال بررسی موضوع هستند تا هرچه سریعتر مشکل را مرتفع کنند، لطفا صبور باشید.

021-71053903 [email protected] پشتیبانی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 16

مقررات و قوانین

***کاربران با ثبت‌نام وبسایت پایتونی ها، همچنین با هر بار استفاده از خدمات آن، می‌پذیرند که شرایط و قوانین حاضر را به صورت کامل مطالعه کرده و آن را با اطلاع کامل از شرایط و معانی‌اش پذیرفته‌اند. این شرایط و قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند. استفادۀ کاربران از وبسایت، پس از هر بار تغییر در شرایط و قوانین، به معنی پذیرش تغییرات مذکور است. این قوانین برای مطالعه کاربران در سایت  پایتونی ها    در دسترس است.


ما

پایتونی ها اولین استارت آپ تخصصی توسعه زبان برنامه نویسی پایتون، تیمی متشکل از جوانان نخبه ایرانی که در ضمینه های مختلف برنامه نویسی از مفاهیم پایه ای برنامه نویسی تا سیستم ها خبره در هوش مصنوعی تمامی تلاش خود را می کنیم تا بتوانیم در جهت منافع ایران عزیز و همچنین گسترش علم بی نظیر برنامه نویسی در ایران کنار تمامی علاقهمندان و برنامه نویسی عزیز باشیم .


تعاریف :

کاربر خدمت گیرنده یا کاربران: شخص حقیقی یا حقوقی است که در وبسایت پایتونی ها خدمت درخواست کرده‌ است.

 

حساب کاربری: حسابی است که اشخاص برای استفاده از خدمات وبسایت پایتونی ها ساخته‌اند.

 

اعتبار: مبلغی است که کاربران در حساب کاربری خود به منظور استفاده از خدمات وبسایت پایتونی ها دارند. این مبلغ به صورت پرداخت از طریق سامانۀ بانکی و کارت‌های عضو شبکۀ شتاب دریافت شده است.

 

قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران: قانون اساسی، قوانین عادی، آئین‌نامه‌های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و کلیه ضوابط قانونی حاکم بر انجام موضوع قرارداد، اعم از قوانین سایبری و تجارت الکترونیک.

 

ماده 1 – وبسایت پایتونی ها به طور کامل تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و رعایت کلیه قوانین مصوب و جاری کشور (که لینک دسترسی به بخش مهمی از آنها در ذیل همین بخش وجود دارد ) در این سایت و سامانه های مرتبط به آن الزامی است.

 

ماده 2 – برای استفاده از خدمات پایتونی ها لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی یا حقوقی یک حساب کاربری در وبسایت پایتونی ها بسازد. تنها اشخاصی که بیش از ۱۸ سال سن دارند و واجد اهلیت قانونی هستند، می‌توانند اقدام به ساخت حساب کاربری در سامانه اینترنتی پایتونی ها کنند. کاربران برای استفاده از خدمات باید نام، نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی و شماره همراه خود را در وبسایت پایتونی ها ثبت کنند.

 

ماده 3 – کاربران متعهد می‌شوند هیچ‌گاه از خدمات وبسایت پایتونی ها به صورتی استفاده نکنند که به وبسایت پایتونی ها و شرکای آن صدمه‌ای وارد شود. در صورتی که کاربران از امکانات فراهم شده در خدمات پایتونی ها در جهت منافع شخصی و یا آسیب مادی یا معنوی به منافع پایتونی ها سوءاستفاده کنند، کلیه عوامل پایتونی ها ضمن داشتن حق قطع خدمات و غیرفعال کردن حساب کاربری آن‌ها، مجاز خواهند بود با مراجعه به مراجع ذی‌صلاح، نسبت به پیگیری قانونی از جمله مطالبه خسارات وارده اقدام کند.

 

ماده 4 – کاربران می‌پذیرند که پایتونی ها ممکن است از ارسال پیامک، ایمیل و یا Push Notification به عنوان راه ارتباطی با آن‌ها استفاده کند. کاربران می‌توانند درخواست کنند که ارسال این پیام‌ها قطع شود، اما با انصراف از دریافت این پیام‌ها مشکلات احتمالی در استفاده از خدمات پایتونی ها را می‌پذیرند و ممکن است اطلاعات مقتضی را به موقع دریافت نکنند.

 

ماده 5 – شرکت ممکن است کدهایی را به عنوان هدیه(کد تخفیف) به کاربران ارائه کنند. با وارد کردن این کدها در نرم‌افزار، یا درصدی از هزینۀ خدمات کاسته و یا درصدی از هزینۀ خدمات پس از آن به کاربر برگردانده ‌و یا مبلغ مشخصی به حساب کاربر در کیف پول اضافه ‌می‌شود. نحوۀ ارائه این خدمات و تعیین مهلت استفاده از آن‌ها منوط به تشخیص و صلاح‌دید شرکت یا طرف تجاری بوده و در صورت عدم تعلق کدهای مذکور، کاربران حق طرح هیچ‌گونه ادعا و اعتراضی در این خصوص نخواهند داشت.

 

ماده 6  –کاربران می‌پذیرند که اجازۀ انتقال یا فروش کدها را به اشخاص دیگر ندارند. همچنین کاربران مجاز نیستند این کدها را به صورت عمومی منتشر کنند حتی اگر پایتونی ها در فضاهای عمومی به نحوی که در دسترس عموم است، این کدها را منتشر کرده باشد.

 

ماده 7 –کاربران می‌پذیرند اعتباری که در حساب کاربری خود دارند مستقل از روش کسب قانونی آن (اگر در نتیجه افزایش اعتبار از طریق درگاه بانک یا وارد کردن کدهای تخفیفی که شرکت در اختیار آن‌ها قرار داده یا هر روش دیگری باشد) فقط برای استفاده از خدمات پایتونی ها قابل استفاده است و امکان دریافت این وجه را به صورت نقد ندارد.

 

ماده 8 – کاربران می‌پذیرند کدهایی که جهت افزایش اعتبار یا کاهش هزینه ارائه خدمات به آن‌ها داده می‌شود، ممکن است منقضی شوند. از آنجایی که پایتونی ها برای ارائه این کدها هزینه‌ای از کاربران دریافت نمی‌کند، این حق برای آن‌ها محفوظ است که مبلغ یا درصد تاثیر این کدها را حتی پس از انتشار بر اساس شرایط کد اختصاص داده شده، تغییر دهد یا در صورت لزوم آن‌ها را باطل کند. هم‌چنین در صورتی که شرکت تشخیص دهد، اعمال این کد به علت خطای فنی یا تخلف صورت گرفته و یا غیرقانونی بوده است، می‌تواند این کدها یا اعتباری که در نتیجۀ استفاده از آن به حساب کاربر افزوده شده را باطل یا حذف کند.

 

ماده 9 –مسئولیت تامین اینترنت و سخت‌افزار لازم و هم‌چنین پرداخت هزینه‌های مربوط به آن‌ها برای استفاده از خدمات پایتونی ها به عهدۀ کاربران است.

 

ماده 10-وبسایت پایتونی ها تابع قانون جرایم رایانه ای است و رعایت مفاد این قانون و همچنین پرهیز موکد از مصادیق محتوای مجرمانه در استفاده و کاربری این سایت و سامانه ها و یا نرم افزار ها و یا داده های مرتبط با آن الزامی است.

 

ماده 11 –کاربران می‌پذیرند امکان استرداد هزینه‌هایی که بر اساس شرایط استفاده از خدمات و کالا ها به پایتونی ها می‌پردازند، وجود ندارد.پایتونی ها مغایرت در هزینه اعلامی و پرداخت شده را تنها در ۴۸ ساعت اولیه رسیدگی می‌کنند. بنابراین کاربران باید موضوع را در همان ۴۸ ساعت اولیه به اطلاع شرکت برسانند.

 

ماده 12 -اطلاعات کاربران به عنوان اطلاعات محرمانه نزد شرکت محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده، مگر برابر قانون و تصمیم مقام ذیصلاح قضایی. بنابراین در موارد قانونی و هم‌چنین درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، پایتونی ها مکلف به ارائۀ اطلاعات کاربران به مراجع مذکور است. لازم به توضیح است که ارائه اطلاعات کاربری صرفا از طریق وبسایت امکان‌پذیر است و به منظور حفظ امنیت اطلاعات کاربران و اصل محرمانگی، ارائه اطلاعات کاربری به خود کاربر و اشخاص ثالث به صورت تلفنی و حضوری مقدور نیست، مگر به حکم قانون.

 

ماده 13- هرگونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت، اعتبار و دارایی‌های پایتونی ها شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی خواهد شد.پایتونی ها این حق را برای خود محفوظ می‌داند که حساب کاربر متخلف را مسدود کند و در صورت نیاز اقدامات قانونی لازم را علیه متخلف به‌عمل آورد و خسارت و حقوق قانونی خود را مطالبه کند.

 

ماده 14– کاربران مجاز نیستند هیچ‌گونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد Source Code نرم‌افزارهای وبسایت پایتونی ها و سامانه ارتباطی یا داده ها و یا نرم افزار های تابعه شامل : دیکامپای Decompile، مهندسی معکوس Reverse Engineering یا … فعالیت‌های مشابه انجام دهند، مگر اینکه اجازۀ چنین کاری به صورت حکم قانونی صادر شده باشد.

 

ماده 15– کاربران مجاز نیستند با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring و  … ، نسخۀ دیگری از خدمات وبسایت پایتونی ها را روی سرورهای دیگر ارائه کنند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم‌افزار های تابعه و یا وبسایت پایتونی ها و سامانه ارتباطی زیر مجموعه در روش ارائۀ خدمات تغییر یا اخلالی ایجاد کند.

 

ماده 16– کاربران مجاز نیستند نرم‌افزار یا اسکریپتی با هدف ایندکس‌گذار (Indexing)، مطالعه یا هرگونه فعالیت داده‌کاوی و یا استخراج اطلاعات و یا داده و استفاده از روش های میانگری استخراج اطالاعات و یا MITM روی خدمات ، داده های روی سایت و نرم افزار ها و سامانه های تابعه و یا سرور اصلی را اجرا کنند.

 

ماده 17 -کاربران مجاز نیستند هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیرمتداول به هیچ یک از بخش های وبسایت پایتونی ها یا سامانه‌های مرتبط و یا نرم افزار ها مرتبط، دیتابیس های مرتبط را انجام دهند.

 

ماده 18 -کاربران توافق می‌کنند برای مبادلۀ آسان اطلاعات و انجام توافقات جدید، همۀ تغییرات و الحاقیه‌های شرایط و قوانین حاضر اعم از تغییر و اضافه کردن شروط آن، تنظیم قراردادها، اخطاریه‌ها و ابلاغیه‌های مربوط به شرکت، از طریق وبسایت پایتونی ها به‌عمل آید. کاربران ضمن پذیرش شرایط و روند اجرایی توافق از راه دور و به صورت الکترونیکی، موافقت خود را نسبت به اعمال هرگونه شرایط و توافق جدید از طریق فضای مجازی و به صورت الکترونیکی اعلام می‌کنند.

 

ماده 19-قویا اعلام می گردد که هیچ فرد، موسسه، سامانه یا بنگاه و تشکل اقتصادی و سیاسی از سوی پایتونی ها  دارای نمایندگی یا اجازه فعالیت در هیچ حوزه ای تا کنون نبوده است و لذا توجه کاربران عزیز را به این مهم معطوف می دارد که مشاهده هر گونه فعالیتی در حیطه های فوق الذکر با نام، نشان، لوگو و یا با استفاده از سایر شیوه های انتسابی بدون هرگونه تردید، غیر مجاز و تخلف محرز محسوب می گردد که بدین وسیله خواهشمندیم مراتب مورد مشاهده را از طریق فرم تماس با ما یا سایر طرق مندرج در صفحه تماس با ما، به اطلاع این مجموعه رسانده شود تا در اسرع وقت اقدامات قضایی و انتظامی لازم صورت پذیرد. هم چنین یادآور می شود که درصورت همکاری مشترک با هر مجموعه ای در هر قالبی اعم از مشارکت، نمایندگی و …… مراتب به صورت رسمی و از طریق  اطلاع رسانی فوقانی تعبیه شده در بالاترین قسمت سایت و یا از طریق همین صفحه به کلیه کاربران محترم اطلاع رسانی می شود.

 

ماده 20 -فعالیت و برنامه نویسی در این دوران اقدامی بسیار تخصصی و با درجه ریسک بسیار بالا می باشد علاوه بر این، فعالیت در چنین بازارهایی نیازمند تحصیلات آکادمیک( وجز تکنولوژی های سطح بالا) و تخصصی گسترده و همچنین تجربه فراوان است لذا موکدا اعلام می گردد که پایتونی ها هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن دسته از اقدامات و معاملات کاربران که با استفاده از کلیه داده های سایت یا با استناد به داده های سایت صورت بگیرد پذیرا نمی باشد و موکدا تاکید می کند هیچ مسولیتی را قبول نخواهد کرد.

 

ماده 21 -هر گونه معامله یا توافق یا فعالیتی که شامل تعاریف خرید و فروش و معاملات نرم افزار و سخت افزار و هرگونه نرم افزار یا سخت افزاری که موجب ایجاد جرم و تقلب منتسب به رایانه یا داده شود و یا سیستم های نوری شنودی و … باشد را کالا تلقی می کند و اکیدا ممنوع می باشد که در صورت مشاهده، به تناسب مورد حادث شده و دامنه آن، اقدامات انضباطی از مسدود سازی دسترسی کاربر خاطی به سایت و سامانه ها تا ثبت و ارجاع اطلاعات کاربر مذکور به مراجع انتظامی و قضایی را شامل خواهد بود.

 

ماده 22-کلیه خبرها و محتوای متنی ارایه شده در سایت، از صدها منبع مکتوب، مجازی و …. به طور روزانه و طی سلسله فرآیندهای متوالی و گسترده صورت می پذیرد و در نقل محتوا از این منابع هیچ گونه تلخیص، تجمیع و جرح و تعدیل دیگری در هیچ یک از بخش های محتوا صورت نمی پذیرد و تمامی خبرها، گزارشها و داده ها به طور دقیق و کامل از منبع ارایه خبر عینا نقل می گردد لذا شبکه اطلاع رسانی ما هیچ گونه مسئولیت و تعهدی در قبال صحت و سقم این بخش از محتویات عرضه شده ندارد و کلیه مسئولیت های آن متوجه مرجع صدور اخباری است که در تمامی موارد، در بخش راست منتها الیه قسمت زیرین اخبار درج گردیده است مگر در مواردی که منبع “گروه تولید محتوا” یا “وبسایت پایتونی ها” ذکر شده باشد که در این حالت، مسئولیت های محتوای مذکور متوجه این مجموعه خواهد بود.

 

ماده 23– وبسایت پایتونی ها هیچ گونه مسئولیتی در قبال هر گونه استفاده از داده های ارایه شده در سایت اعم از قیمت ها، تولیدات متنی، نمودارها، ابزارها، ویجت ها، کتابخانه ،نرم افزار ها، لینک ها و ……. چه به شکل تجاری و حرفه ای و چه در قالب غیر حرفه ای و آماتور و همچنین در قالب پروژه های عمومی یا پروژه و مقاله و کاربری های دانشگاهی و پژوهشی استفاده در جهت خلاف شرع و دین ؛ استفاده در جهت جرایم سایبری و همچنین جرایم تجارت الکترونیکی و کلیه مراحلی که شرایط ایجاد و انجام هر گونه جرم چه از لحاظ فیزیکی و چه از لحاظ مجازی و هرگونه ضرر و زیانی و موجب شود فرد ، شخص یا اشخاص و یا گروه ها در کل؛ کلیه افراد حقیقی و حقوقی موجب دیدن خسارت و مال باختگی و از دست دادن اموال شوند، به هیچ وجه من الوجوه و همین جا در همین ماده سلب مسئولیت خود را اعلام میدارد و هیچ گونه مسولیتی را پذیرا نمی باشد.

 

ماده 24- وبسایت پایتونی ها هبچ گونه مسئولیتی در قبال آگهی های تبلیغاتی مندرج در سایت نداشته و صرف فعالیت قانونی آگهی دهندگان در چارچوب های قانونی کشور مبنای قابل تایید برای پذیرش آگهی در این مجموعه محسوب می گردد و کلیه مباحث افزون بر آن اعم از کیفیت کالا یا خدمات صادره، تعاملات مالی و تجاری بین آگهی دهنده و کاربران، اختلافات و دیگر موارد، خارج از تعهد و مسئولیت وبسایت پایتونی ها قلمداد می شود.

 

ماده 25- طرح هر گونه بحث غیر اقتصادی، مباحث و موضوعات سیاسی، جناحی و موضوعاتی که له و علیه شخص، گروه، دسته، جناح، حزب و جریان سیاسی و غیر سیاسی و همچنین طرح مطالب حاوی توهین، استهزا، ناروا، تهمت یا مدعیات غیر قابل اثبات درباره کلیه مسئولان، مدیران، مقامات کشوری و لشکری، اکیدا غیر مجاز بوده و به نسبت تخلف حاصل شده با فرد خاطی برخورد خواهد شد.

 

ماده 26 – مطالبی که در قالب دیدگاه ها و نظرات کاربران ارایه می شود یا گفت و گوی های صورت گرفته در بخش “سامانه گفت و گو” همگی با ثبت مشخصات دقیق کاربران اعم از آی پی، نشانی ایمیل، شماره تلفن و دیگر مقتضیاتی که در هنگام ثبت نام از کاربر دریافت گردیده است صورت می پذیرد و مسئولیت و تبعات حقوقی آن بر عهده فرد اظهار کننده می باشد. وبسایت پایتونی هاحذف مواردی را که تخلف تشخیص می دهد در زمره حقوق خود محسوب می کند.

 

ماده 27– انتشار اطلاعات فردی، خصوصی و شخصی افراد حاضر یا غایب به هر نحو و قالبی در وب سایت و سامانه های مرتبط با آن توسط دیگر اعضا، به طور کامل ممنوع بوده و مسئولیت و عواقب حقوقی آن بر عهده ناشر یعنی فردی است که محتوای مذکور را منتشر ساخته است.

 

ماده 28 -کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت و سامانه ها، برنامه ها و اپلیکیشن های مرتبط و تابعه آن انحصارا متعلق به وبسایت پایتونی ها می باشد. وهیچ گونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از محتوا، قیمت ها، داده ها، شکل و سایر اجزای سایت، اپلیکیشن ها، سامانه هاو دیگر اجزای تشکیل دهنده آن مجاز و معتبر نمی باشد . مطابق قوانین موضوعه با متخلف یا متخلفین اکیدا و از طریق مراجع قضایی و انتظامی برخورد خواهد گردید، کلیه موارد فوق الذکر در صورت ارایه موافقت نامه مکتوب، مجاز و بلامانع تلقی می گردند.

 

ماده 29 -هیچ‌یک از کاربران حق استفاده از ربات‌ها و نرم‌افزارهای مرتبط و یا مرتبطه و یا نرم‌افزارهای واسط، برای استفاده از پایتونی ها اعم از احراز هویت، تکمیل اطلاعات، ارسال درخواست و جمع آوردی داده و اطلاعات و پیش پردازش داده و پس پردازش داده و … را ندارند. 

 

ماده  30-کاربران می‌پذیرند کلیه اطلاعات درخواستی سامانه پایتونی ها را مطابق با مشخصات واقعی هویتی خود، به‌صورت صحیح و به‌‌روز وارد کنند و شخص کاربر مسئول عدم صحت و به‌روز نبودن اطلاعات اعلامی است. درصورت اثبات خلاف این موضوع،پایتونی ها هیچ‌گونه مسئولیتی در مورد عواقب ناشی از عدم صحت و اعتبار اطلاعات اعلامی بر عهده نخواهد داشت. 

 

ماده 31 -مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی در سامانه پایتونی ها یا سایر خدمات ارائه شده در انجام می‌شود، رأساً به عهدۀ کاربران است. بنابراین مسئولیت اشخاص ثالث یا افرادی غیر از کاربر که با استفاده از حساب کاربری وی از خدمات پایتونی و سامانه های مرتبط استفاده می‌کنند، تماماً متوجه کاربر صاحب حساب است. 

 

ماده 32 -مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری شامل نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ کاربران است. درصورت مفقود شدن یا به سرقت رفتن اطلاعات حساب کاربری و تلفن همراه، کاربر مذکور موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع پایتونی ها برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به سازمان انجام نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور و تلفن همراه کاربر انجام شده و می‌شود، به عهدۀ وی خواهد بود. 

 

منع ثبت‌نام

لطفا توجه داشته باشید خدمات  ما برای گروه سنی بیشتر از 18 سال در نظر گرفته شده است. ما نمی‌توانیم در هنگام استفاده از وبسایت، افراد زیر 18 سال را شناسایی کنیم، اما درصورت تشخیص این مورد حساب شما بسته خواهد شد و اطلاعات آن از سرورهای ما حذف می‌شود.

 

ماده 33 -در شرایط خاصی ممکن است از کاربران برای استفاده از خدمات، درخواست احراز هویت شود، در این شرایط اگر کاربران اطلاعات کافی در اختیار شرکت قرار ندهند، شرکت می‌تواند حساب کاربری آن‌ها را مسدود و از ارائۀ خدمات به نامبردگان خودداری کند.

 

ماده 34 -کاربران می‌پذیرند و اعلام می‌کنند که متن حریم خصوصی را مطالعه کرده و مورد قبول ایشان است.

 

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

تحت شرایطی، شما می توانید متقاضی هر یک از موارد ذیل در رابطه با اطلاعات شخصی خود باشید:

ماده 35 -درخواست دسترسی به اطلاعات شخصی خود که در اختیار پایتونی ها قرار دارد.

 

ماده 36 -درخواست تکمیل اطلاعات ناقص یا اصلاح اطلاعات نادرستی که در اختیار پایتونی ها قرار دارد،

 

ماده 37 -درخواست حذف یا محو کردن اطلاعات شخصی؛ در این خصوص پایتونی ها درخواست شما را بررسی و تنها در چارچوبی که قانون اجازه می‌دهد اطلاعات را حذف یا محو می‌نماید و به نحو مقتضی به شما اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

 

ماده 38 -اعلام عدم رضایت نسبت به جمع‌آوری، ذخیره، پردازش و توزیع اطلاعات شخصی در مواردی که به موجب قانون این اقدامات مستلزم رضایت شماست؛ در این خصوص پایتونی ها درخواست شما را بررسی و تنها در چارچوبی که قانون اجازه می‌دهد اقدام و به نحو مقتضی به شما اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

همانطور که قبلا ذکر شد، عدم دسترسی  به برخی اطلاعات، ممکن است مانع ارائه تمام یا برخی از خدمات یا عملکرد مناسب سایت یا برنامه گردد.

 

اطلاعات تماس

ماده 39 -شما می توانید درخواست های خود را به نشانی الکترونیکی [email protected] ارسال نمایید.

 

ماده 40 –در هر یک از موارد فوق،  ممکن است اطلاعاتی را به منظور تأیید هویت و حصول اطمینان از حق دسترسی شما به اطلاعات شخصی، درخواست کند. این اقدامات و تدابیر با هدف محافظت از اطلاعات و جلوگیری از دسترسی‌های غیرمجاز به اطلاعات شخصی شما انجام می‌شوند.

 

ماده 41 –درخواست شما در هیچ یک از موارد فوق متضمن پرداخت هزینه نمی‌باشد.

 

ماده 42 -هر درخواست را ظرف حداکثر یک ماه پاسخ خواهد داد مگر آنکه پیچیدگی یا تعدد موضوعات بررسی طولانی‌تری را اقتضا کند؛ در این صورت پایتونی ها، اطلاع‌رسانی های لازم را انجام خواهد داد.

بازرسی پایتونی ها:

021-71053903

بازگشت وجه و گارانتی

ماده 43 – عدم پاسخگویی به نارضایتی مصرف کننده)حداکثر ظرف مدتسهروزکاری) : در شرایطی هر گونه مشکلی در وضعیت بازگشت کالا و یا خدمات وجود داشته باشد پایتونی ها موظف است ظرف مدت 3 روز کاری نسبت تعیین تکلیف وضعیت مشتری اقدامات لازم را به عمل آورد در نتیجه بررسی شکایت از محصولات و یاخدمات و یا استرداد وجه 3 روزی کاری زمان می برد.

تبصره 1 – استرداد وجه به هیچ عنوان به صورت نقدی نخواهد بود و استرداد وجه به صورت مبلغ شارژ شده در کیف پول هر شخص در پایتونی ها خواهد بود که استرداد میگردد و قابلیت خرید در سایر قسمت های سایت و یا سامانه های مربوطه را داراست .

تبصرره 2 – در خدماتی که امکان تاریخ انقضا در کالا وجود دارد و یا مربوط به خدمات آنلاین می باشد استرداد وجه برای خدمات و کالا مانند دوره های آموزشی انلاین به هیچ وجه وجود ندارد.

تصبره 3- استرداد وجه بین 3 تا 7 روز کاری به طول می انجامد.

تبصره 4 – هزینه مالیات ارزش افزوده و خدمات استرداد وجه از وجه اصلی که در حال استرداد می باشد کسر خواهد شد.

 

قوه قهریه

ماده 44 -تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، پایتونی ها هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 

ماده 45 – تیم توسعه برنامه نویسی پایتونی ها قویا اعلام می دارد هیچگونه فعالیتی در هیچ یک از بستر های فضای شبکه های مجازی اعم از چه داخلی و چه خارجی به هیچ عنوان ندارد .

 

ماده 46 -سایت های لینک شده در مطالب سایت، ممکن است حاوی پیوندهایی به سایر وب سایت ها یا منابع شخص ثالث مستقل (“سایت های پیوند شده”) باشند. این سایت های لینک شده صرفاً به منظور راحتی در اختیار شما قرار می گیرند. چنین سایت‌های پیوندی تحت کنترل پایتونی ها نیستند و پایتونی ها مسئولیتی در قبال محتوای این سایت‌های لینک‌شده، از جمله اطلاعات یا مطالب موجود در چنین سایت‌های پیوندی، ندارد و آن را تایید نمی‌کند. شما باید قضاوت مستقل خود را در مورد تعامل خود با این سایت های لینک شده داشته باشید.(سلب مسولیت)

 

ماده 47 – کاربران می‌پذیرند و اعلام می‌کنند که این متن یعنی قوانین و مقررات پایتونی ها را که شامل 47 ماده و 4 تبصره می باشد را مطالعه کرده و به محض استفاده از هرگونه خدمات سایت و یا استفاده از دوره های آموزشی دانلود و یا استفاده از داده ها و یا لینک به آن پایبند بوده و در صورت تخلف و یا سرپیچی از هرکدام از قسمت های آن با حکم قانون با کاربران برخورد خواهد شد.

 

 

مدیریت وبسایت پایتونی ها

29 دی 1400