منوهای نصب در پنل مدیریت

  • ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

هوش مصنوعی ابری | AI CLOUD HUB

هوش مصنوعی چیست ؟!

ه هوشمندی نشان داده شده توسط ماشین‌ها در شرایط مختلف اطلاق می‌شود که در مقابل هوش طبیعی در انسان‌ها قرار دارد.

ه عبارت دیگر هوش مصنوعی به سامانه‌هایی گفته می‌شود که می‌توانند واکنش‌هایی مشابه رفتارهای هوشمند انسانی از جمله درک شرایط پیچیده، شبیه‌سازی فرایندهای تفکری و شیوه‌های استدلالی انسانی و پاسخ موفق به آنها، یادگیری و توانایی کسب دانش و استدلال برای حل مسایل را داشته باشند.

هوش مصنوعی را باید گستره پهناور تلاقی و ملاقات بسیاری از دانش‌ها، علوم، و فنون قدیم و جدید دانست. ریشه‌ها و ایده‌های اصلی آن را باید در فلسفه، زبان‌شناسی، ریاضیات، روان‌شناسی، عصب‌شناسی، فیزیولوژی، تئوری کنترل، احتمالات و بهینه‌سازی جستجو کرد و کاربردهای گوناگون و فراوانی در علوم رایانه، علوم مهندسی، علوم زیست‌شناسی و پزشکی، علوم اجتماعی و بسیاری از علوم دیگر دارد.

کاربرد های هوش مصنوعی

برنامه نویسی هوش مصنوعی با پایتون

برنامه نویسی هوش مصنوعی با پایتون علمی است که به کامپیوتر می گوید مثل انسان رفتار کند.

برای برنامه نویسی و استفاده از آن در هوش مصنوعی نیاز به سخت افزار و نرم افزارهای فراوان وجود دارد که هم چیدمان این سخت افزار ها هزینه نگهداری  و هم نصب نرم افزار و به روز بودن آن ها بسیار حایز اهمیت است پایتونی ها این امکان را فراهم آورده تا برنامه نویسان بتوانند به راحتی هرچه تمام تر از یکسیستم آنلاین یکپارچه بهرهمند شوند .

استفاده از هوش مصنوعی حال انچنان گسترده شده که نمی توان تمام موارد استفاده از آن را بیان کرد .

اما هوش مصنوعی در بستر ابری چیست ؟!

هوش مصنوعی در بستر ابری ترکیبی از یک پلت فرم نرم افزار و سخت افزاری می باشد که به وسیله آن می توان با استفاده از علم یادگیری ماشین و یادگیری عمیق و برنامه نویسی به دنیای هوش مصنوعی وارد شد.

پایتونی ها اولین ارایه دهنده خدمات هوش مصنوعی در بستر آنلاین در حوزه هوش مصنوعی در ایران می باشد که به صورت رسمی فعالیت خود را از سال 1398 آغاز کرد و با پشتکار و تلاش بی وقفه خود توانسته اولین سیستم ارایه آنلاین خدمات هوش مصنوعی در ایران فراهم آورده و زیرساخت های مورد نظر فراهم آورد .

 

مزایای هوش مصنوعی ابری ؟!

رایگان

استفاده از تمامی خدمات سخت افزاری و نرم افزاری این پلت فرم کاملا رایگان می باشد و شامل هیچگونه هزینه ای نخواهد بود .

پایتون

بهترین زبان برنامه نویسی دنیا ، در 2 ورژن 2 و 3 میزبان شماست تا شمارا در طراحی الگوریتم های هوش مصنوعی و اجرای آن همراهی کند .

اوپن سورس

سیستم هوش مصنوعی ابری پایتونی ها به صورت کاملا اوپن سورس بوده و اجزای انجام تمامی محاسبات شما را به صورت کاملا باز بدون هیچ گونه محدودیت می دهد.

پشتیبانی

سخت افزار های به روز و قوی به علاوه پشتیبانی 24 ساعته آنلاین در صورت انجام حملات و یا از دسترس خارج شدن اطلاعات

فضای بهینه

استفاده از سیستم کنتاینر برای ارایه بهترین عمل کرد فضای رم و پردازش گر داخلی

کتابخانه ها

لیست کتابخانه ها : 1.کراس 2.تنسورفلو 3.OpenAI 4.Pytorch 5.Theano 6.ُScipy 7.SKlearn

برای استفاده از خدمات هوش مصنوعی پایتونی ها کافیست از فرم زیر اطلاعات مورد نیاز را وارد کرده تا همکاران ما در کوتاه ترین مان ممکن با شما تماس حاصل فرمایند.

X