پرتال پروژه پایتونی ها

این پرتال پروژه به این منظور طراحی شده تا مشتریان عزیز و همکاران گرامی به راحتی هرچه تمام تر از مزایای یک پرتال هوشمند سازمانی جهت انجام دقیق و سریع و با نظارت مرحله به مرحله بر پروژه خود بتوانند در جهت پیشبرد هدف های پروژه خود را به صورت کاملا هوشمند انجام دهند از جمله مزایا این پرتال در زیر آمده که می توانید به مطالعه آن بپردازید .

  • داشبرد اختصاصی
  • تایم لاین به صورت یک شبکه اجتماعی داخلی
  • تقویم
  • اضافه کردن پروژه
  • ارسال تیکت به قسمت مربوطه در انجام پروژه
  • و بسیاری از امکانات دیگر …
  •  

دمو پرتال پروژه پایتونی ها

برای ورود به صورت دمو دیدن سایر امکانات پرتال می توانید قبل از ثبت نام و ثبت پروژه خود با اسفاده از ایمیل و رمز  عبور زیر اقدام به تست دمو کنید :

 User : [email protected]

Password : 123456789

نحوه ثبت پروژه بعد از ثبت نام :

نکته :‌دقت داشته باشید برای ثبت پروژه خود ابتدا باید ثبت نام انجام دهید یعنی اول باید با آیدی کاربری خود اقدام به ثبت نام در پرتال پروژه نمایید و بعد از تایید ایمیل با شما جهت مشاوره و انجام پروژه تماس خواهد گرفته شد و ثبت پروژه با ایدی تست و یا دمو هیچ گونه ارزشی ندارد .

 

بعد از وارد شدن در پرتال پایتونی ها در منو سمت چپ برروی پروژه ها کلیک کنید و بعد کلیک یک صفحه جدید برای شما باز خواهد شد که شما در این صفحه می توانید با کلیک بر روی افزودن پروژه جدید پروژ خود ثبت کرده و بعد ثبت پروژه همکاران ما در اولین فرصت به صورت ایمیل و یا تیکت و اسفاده از چت در همان قسمت پایین سمت راست با شما تا پایان پروژه در ارتباط خواند بود.
 
درصورت نیاز به هرگونه مشاوره قبل از انجام پروژه می توانید به صورت مستقیم با استفاده از ایمیل و یا شماره تلفن های زیر با پایتونی ها تماس حاصل فرمایید :

۰۹۰۵۱۴۵۸۷۵۴

۰۲۱۷۱۰۵۳۹۰۳

[email protected]

نمونه پروژه ثبت شده در پرتال :

درباره ما

پایتونی/تیم توسعه زبان برنامه نویسی پایتون ، اولین ارایه دهنده خدمات هوش مصنوعی بر بستری ابری ایران می باشد . هدف اصلی پایتونی ها ساخت یک جامعه از توسعه دهندگان به روز ترین و کاربردی ترین زبان برنامه نویسی دنیا در ایران است .

 

logo-samandehi

[form to=”[email protected]” subject=”Subject”] [form_element type=”text” validate=”email” options=”” placeholder=”ایمیل”] [form_element type=”submit” validate=”” options=”” placeholder=”ارسال”] [/form]

 

 

X