منوهای نصب در پنل مدیریت

  • ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

سیستم هوشمند کسب درآمد و همکاری در فروش

در این سیستم تمامی دوستانی و علاقهمندان به همکاری در بازاریابی در فروش محصولات این سایت ( پایتونی ها ) می تواند با ما همکاری داشته باشند !

سیستم همکاری در فروش پایتونی ها متشکل از بخش های مختلفی است که می توان با استفاده از روش های بازاریابی نوین به درآمد بالایی در این سیستم دست پیدا کرد.

سیستم بازاریابی پایتونی ها در 4 مرحله ساده و کار آمد طراحی شده تا کاربران بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

سطح بندیمقدار پاداش
سطح 1در صورت فروش بیش از 150 محصول در ماه اول مبلغ 2/000/000 به عنوان پاداش برای کاربر در نظر گرفته می شود .
سطح 2در صورت فروش بالای 15/000/000 در یک ماه از طرف بازاریاب مبلغ 3/000/000 تومان به عنوان پاداش برای بازاریاب در نظر گرفته می شود.
سطح 3در صورت فروش 500 عدد محصول در یک ماه از طرف بازار یاب در مرحله 3 انجام شود مبلغ 5/000/000 تومان به عنوان پاداش در نظر گرفته می شود.
سطح 4در صورت فروش 1000 محصول در سایت پایتونی ها در مدت 45 روز مبلغ 10/000/000 تومان به عنوان پاداش برای بازاریاب در نظر گرفته خواهد شد .

سطح 1 :

  • بازاریاب در هر مرحله از فروش هر محصول مبلغ 9 % از فروش هر محصول سود دریافت می کند  و امکان زیر مجموعه گیری در سطح اول وجود ندارد .

نکته* : برای ارتقا سطح از سطح 1 به سطح 2 حداقل فروش 100 محصول الزامیست!

سطح 2 :

  • در این مرحله بازار یاب می تواند از فروش هر محصول مبلغ 17 % سود به ازای فروش هر محصول دریافت کند ، لازم به ذکر است در این مرحله بازاریاب می تواند به تعداد 2 نفر زیر مجموعه برای خود زیر مجموعه جمع آوری کند و یک تیم فروش برای خود تشکیل دهد .

نکته* : برای انتقال بازاریاب از سطح 2 به سطح 3  فروش حداقل مبلغ 15/000/000 میلویون تومان الزامیست !

سطح 3 :

  • در سطح سوم بازاریاب می تواند با فروش هریک از محصولات سایت پایتونی ها مبلغ 28 % درصد سود دریافت کند ضمنا در این مرحله بازاریاب اقدام به تیم سازی حرفه ای کند و می تواند با در دست داشتن 5 نفر زیر مجموعه از فروش هر محصول از طریق زیر مجموعه های خود مبلغ 5 % درصد سود خالص دریافت نماید .

نکته* :برای انتقال از سطح 3 به سطح 4 بازاریاب باید حداقل مبلغ 150/000/000 میلیون تومان فروش و حداقل تعداد 500 عدد محصولات سایت را به فروش رسانده باشد .

  • سطح 4 :
    در این سطح بازاریاب از فروش هر محصول به صورت انحصاری مبلغ 32 % درصد سود دریافت می کنند و می تواند با داشتن یک تیم حرفه ای فروش از طریق فروش هر محصول از سایت پایتونی ها از طریق زیر مجموعه های خود مبلغ 3 % سود دریافت کنند .

نکته * : درصورت افت وضعیت از فروش ماهانه 100 محصول کاربر پس از 45 روز از تاریخ ورود به سطح 4 به سطح 3 تنزل پیدا خواهد کرد در صورت افت دوباره فروش در هر ماه از سطح 3 به سطح دوم منتقل خواهد شد .

سطح بازاریابنرخ سود از فروش هر محصول سایتتعداد زیر مجموعه هاسود زیر محموعه هر بازاریاب
سطح اول9 % درصدامکان زیرمجموعه گیری ندارد !0 % درصد
سطح دوم17 % درصد2 نفر8 % درصد
سطح سوم28 % درصد5 نفر5 % درصد
سطح چهارم32 % درصد9 نفر3 % درصد

ثبت نام

در صورت نداشتن حساب کاربری برای سیستم همکاری در فروش می توانید از طریق لینک ثبت نام برای ثبت نام اقدام نمایید .

ورود

برای ورود به حساب کاربری خود در سیستم همکاری در فروش بر روی دکمه زیر کلیک کنید. در صورت نداشتن حساب کاربری می توانید با استفاده از فیلد ثبت نام یک اکانت رایگان ایجاد کنید

X