021-71053903 [email protected] پشتیبانی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 16

پایتون یا C++

پایتون یک زبان همه منظوره ساده و با قدرت بالاست !

آیا یادگیری پایتون یا C ++ آسان تر است؟

C ++ زبانی با نوع آماری است ، در حالی که پایتون یک زبان پویا است. استفاده از پایتون راحت تر از C ++ است. پایتون از طریق یک مترجم اداره می شود ، در حالی که C ++ از پیش تدوین شده است. از این رو ، C ++ سریعتر از پایتون است.

آیا پایتون یا C ++ بهتر است؟

بهره وری- در پایتون نگهداری ، شی گرا و استفاده از آن ساده تر است. ++c نسبت به پایتون تمیز و کنترل کمتری دارد. طبیعت پایتون زبانی با زبان ساده است. C ++ زبانی استاتیکی است.

آیا C ++ قوی تر از پایتون است؟

اگر برنامه ای مانند بالا باشد ، پایتون از آن قدرتمندتر است زیرا آن قند نحوی را فراهم می کند که باعث می شود کد ساده تر و آسان تر شود. در غیر این صورت ، C ++ بسیار قدرتمندتر است زیرا شما کنترل بیشتری دارید و دوباره زبان انتخاب بازی های ویدئویی است ، برنامه هایی که به قدرت زیادی احتیاج دارند.

چرا پایتون بهترین است؟

بنابراین من یک مقایسه بهتر به شما می دهم که چرا پایتون بهترین است. پایتون یک زبان سازنده تر از جاوا است. پایتون یک زبان تفسیری است که با نحوی ظریف همراه است ، و یک انتخاب عالی برای برنامه نویسی و توسعه سریع برنامه در بسیاری از مناطق می باشد. این یک زبان برنامه نویسی تایپ شده است.

آیا باید C ++ را قبل از پایتون بیاموزم؟

هیچ ارتباطی بین پایتون و c ++ وجود ندارد. شما می توانید پایتون را به راحتی یاد بگیرید و دیگر نیازی به زبان دیگری ندارید که ابتدا قبل از یادگیری این کار یاد بگیرید. JAVA شبیه c و c ++ است که تفاوت های بسیار کمی بین هر دو وجود دارد ، اصلی از نحو است.

کدام سریعتر C ++ یا پایتون است؟

کارایی. با وجود محبوبیت آن ، مناطقی وجود دارد که C ++ از پایتون بهتر است. از یک چیز ، C ++ این مزیت را دارد که یک زبان تایپ شده است ، بنابراین شما در هنگام اجرا خطاهای تایپی نخواهید داشت. تاج عملکرد نیز به C ++ می رود ، زیرا C ++ کد زمان اجرا کمتری و سریع تر ایجاد می کند.

آیا می توانم پایتون را بدون دانستن C ++ یاد بگیرم؟

آره! شما مطمئناً می توانید پایتون را بیاموزید بدون اینکه حتی بدانید هجی های Java یا C Language را برای آن موضوع بدانید. ؛) در حقیقت پایتون در بعضی کشورها زبان مبتدیان محسوب می شود.

اگر دوست دارید در مورد مقایسه بیشتر پایتون با جاوا بدونی اینجا کلیک کنید .

زبان های برنامه نویسی یک بخش اساسی از علوم کامپیوتر است ،زبان برنامه نویسی در واقع ابزارهای اساسی در جعبه ابزار برنامه نویس هستند و تقریبا برای هر فعالیت برنامه نویسی بسیار مهم هستند. انتخاب بین زبانهای برنامه نویسی اغلب گیج کننده و سخت و دشوار است.

محمدرضا حسنی

224 مطلب منتشر شده

دانش آموخته رشته فناوری اطلاعات / موسس پایتونی ها

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب پرمخاطب پایتونی ها

PeP 10 چیست؟

2
دقیـقه مطالعه
ادامه ...

محصولات فروش پایتونی ها

%60
تخفیف

آموزش فیگما (Figma)

30,000 تومان
3
%69
تخفیف

آموزش برنامه نویسی پایتون

35,000 تومان
2