021-71053903 [email protected] پشتیبانی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 16

هفت کتاب خانه پر مخاطب پایتون

Requests

Requests

یکی از محبوب‌ ترین کتابخانه‌ های پایتون است که طبق لایسنس Apache۲ ارائه می‌ شود. این کتابخانه به انسان کمک می‌ کند تا با زبان‌ های مختلف تعامل بر قرار کنند.

با استفاده از Requests نیازی نیست که نگران اضافه کردن کوئری، نوشتن رشته‌ ها به صورت دستی و… باشید. می‌ توانید درخواست http را با استفاده از کتابخانه Request ارسال کنید و همزمان با آن محتوایی مانند سربرگ و… را نیز ارسال نمایید.

Scikit-learn

Scikit-learn

این کتابخانه یکی از بهترین کتابخانه ها برای کار با داده های پیچیده است.در این کتابخانه تغیرات زیادی ایجاد شده اعم از استفاده بیش از یک متریک و اعتبار سنجی متقابل .

Scrapy

Scrapy

Scrappy  یک کتابخانه محبوب پایتون برای web scraping است.در ابتدا از این کتابخانه تنها برای scraping استفاده می‌شد، اما بعدها مواردی مانند : داده‌کاوی خودکارسازی تست‌ها و… مورد استفاده قرار گرفت.

Scrapy کتابخانه‌ای متن‌ باز و محبوب است.

Theano

Theano

Theano یک کتابخانه که به عنوان یک مفسر برای عملیات های ریاضی شناخته می شود و یک چارچوب محاسباتی در پایتون برای محاسبه آرایه های چند بعدی است.

Pandas

Pandas

Pandas یک کتابخانه machine learning در پایتون است که طیف گسترده ای از ابزارها را برای تجزیه و تحلیل فراهم می کند. یکی از ویژگی های عالی این کتابخانه امکان ترجمه عملیات پیچیده با داده ها با استفاده از یک یا دو دستور است.

Numpy

Numpy

Numpy به عنوان یکی از محبوب ترین کتابخانه های machine learning در نظر گرفته شده و محاسبات پچیده تر را ساده تر می کند.

برای شناخت بیشتر کلیک کنید

Pendulum

Pendulum

Pendulum یک کتابخانه پایتونی برای کار با زمان و تاریخ است. اگر تمام DateTime های موجود در پروژه را جایگزین کنید همه چیز هنوز به خوبی کار می‌کند. با استفاده از Pendulum می‌توانید براساس منطقه زمانی که هستید تاریخ و ساعت را نمایش دهید.

مقاله پیشنهادی : 34 Open-Source Python Libraries You Should Know About

محمدرضا حسنی

224 مطلب منتشر شده

دانش آموخته رشته فناوری اطلاعات / موسس پایتونی ها

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب پرمخاطب پایتونی ها

PeP 10 چیست؟

2
دقیـقه مطالعه
ادامه ...

محصولات فروش پایتونی ها

%60
تخفیف

آموزش فیگما (Figma)

30,000 تومان
3
%69
تخفیف

آموزش برنامه نویسی پایتون

35,000 تومان
2