021-71053903 [email protected] پشتیبانی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 16

PeP 10 چیست؟

چکیده:

این PEP دستورالعمل رأی گیری پایتون را تشریح می کند. این دستورالعملها برای ارائه بازخورد یا سنجش “جهت باد” در یک پیشنهاد ، ایده یا ویژگی خاص ارائه می دهند. آنها نیروی لازم را ندارند.

بنیاد و پایه:

هنگامی که یک ایده ، ویژگی ، وصله و غیره در جامعه پایتون یا از طریق PEP یا در لیست های پستی (به احتمال زیاد در Python-dev [1]) شناور می شود ، گاهی اوقات برای سنجش احساسات عمومی جامعه مفید است. بعضی اوقات مردم فقط می خواهند نظر خود را درباره یك ایده ثبت كنند. BDFL بعضی اوقات می خواهد نظرسنجی را انجام دهد. به هر دلیلی ، این دستورالعمل ها به گونه ای اتخاذ شده اند که زبان مشترکی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند.

در حالی که نظرات (گاهی) مفید هستند ، اما هرگز لازم الاجرا نیستند. عقایدی که با دلایل منطقی همراه باشد ، همیشه بالاتر از امتیازات برهنه (این خصوصاً با -1 رأی صادق است) ارزش دارد.

نمرات رأی:

رهنمودهای امتیاز دهی کاملاً از رویه رای گیری آپاچی گرفته شده است [2] ، و البته چرخش خود ما نیز در مورد این موارد است. 4 امتیاز رای ممکن وجود دارد:

+1 من آن را دوست دارم
+0 من اهمیتی نمی دهم ، اما پیش بروید
-0 فرقی نمی کنم ، پس چرا زحمت می کشید؟
-1 از آن متنفرم

شما ممکن است گاهی اوقات شعله های وحشی شوق و اشتیاق (یا برای یا مخالف) با امتیاز رای مانند +2 ، +1000 یا -1000 مشاهده کنید. اینها واقعاً فراتر از نمرات فوق نیستند ، اما خوب است که مردم از چنین چیزهای گیجی هیجان زده باشند.

مقالات بیشتر:

PEP 11 چیست؟

PEP 4 در پایتون چیست؟

محمدرضا حسنی

224 مطلب منتشر شده

دانش آموخته رشته فناوری اطلاعات / موسس پایتونی ها

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب پرمخاطب پایتونی ها

numpy-cheat-sheet

راهنمای سریع Numpy

4
دقیـقه مطالعه
ادامه ...

محصولات فروش پایتونی ها

%60
تخفیف

آموزش فیگما (Figma)

30,000 تومان
3
%69
تخفیف

آموزش برنامه نویسی پایتون

35,000 تومان
2