اطلاعیه شماره 26 : به اطلاع کلیه کاربران وبسایت پایتونی ها می رساند به علت تداخلات شدید و محدودیت ها موجود در اینترنت کشور سرور های پایتونی ها با اختلال رو به رو شده که همکاران واحد فنی در حال بررسی موضوع هستند تا هرچه سریعتر مشکل را مرتفع کنند، لطفا صبور باشید.

021-71053903 [email protected] پشتیبانی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 16

راهنمای سایت

با سلام خدمت تمامی تمامی همراهان همیشگی وبسایت پایتونی ها

با توجه به تغییرات عمده ای که در وبسایت پایتونی ها به وجود آمده برآن شدیم تا یک راهنمای ساده و کارآمد جهت استفاده از وبسایت پایتونی ها برای تمامی دوستان در نظر بگیریم این راهنما بیشتر برای استفاده از امکانات و خدمات وبسایت پایتونی ها می باشد .

امکانات اضافه شده در ورژن 7 وبسایت پایتونی ها عبارت است از :

 1. خرید از فروشگاه
 2. خرید دوره های آنلاین آموزشی
 3. خرید اشتراک ویژه
 4. شرکت در سمینارها و همایش ها
 5. دریافت پشتیبانی
 6. دریافت خدمات کیف پول مجازی پایتونی ها
 7. درخواست ارسال پروژه و یا انجام پروژه های برنامه نویسی از طریق پرتال برنامه نویسی در پایتونی ها
 8. دریافت اطلاعیه های پایتونی ها
 9. دریافت پیام های خصوصی
 10. دانلود محصولات خریداری شده
 11. اطلاع از آخرین دیدگاه و دیدگاه گذاری
 12. تجزیه و تحلیل و امتیاز دهی به محصولات موجود در فروشگاه و همچنین دوره های آموزشی
 13. سمینار ها و همایش ها

 

نکته* :

برای استفاده از تمامی امکانات سایت نیاز است ابتدا با استفاده از صفحه ورود و ثبت نام با یک ایمیل معتبر در سایت ثبت نام نموده سپس از طریق پانل کاربردی خود از امکانات بالا استفاده نمایید . به عکس زیر توجه کنید :

 

 

1.خرید از فروشگاه

برای خرید از محصولات فروشگاه آنلاین حتما لازم است ابتدا شما وارد ایدی کاربری خود در سایت شوید و پس از ورود اقدام به خرید فرمایید .

 

2.خرید دوره های آنلاین آموزشی

دوره های آموزشی آنلاین در وبسایت پایتونی ها به صورت آنلاین و آفلاین فروخته خواهد شد .

نکته :

دوره های آفلاین به صورت فایل های ضیط شده از قبل در سایت قرار گرفته و پس از خرید تمامی فایل ها به همراه آپدیت مادالعمر در اختیار دانپذیران این وبسایت قرار خواهد گرفت.

دوره های آنلاین به صورت آنلاین یعنی هم زمان با ارایه فایل های آموزشی و کلاس های رفع اشکال برگزار خواهد شد و کلاس های آنلاین در پانل کاربری هر شخص به صورت جداگانه و کلاسی اطلاع رسانی خواهد شد که در کدام کلاس باید حضور پیدا کرده و چه فایل هایی را باید برای آماده شدن در کلاس ببیند .

 

3.خرید اشتراک ویژه

برخی از دوره ها، فایل های ویدیویی ، پروژه های برنامه نویسی ، مقالات نیاز به استفاده اشتراک ویژه دارند شما می توانید پس از ورود به وبسایت از طریق لینک های ورودی وارد پانل کاربری خود شده و از طریق درخواست اشتراک ویژه در منو سمت راست ، اشتراک مورد نظر خود را خریداری نمایید .

تصویر بالا نمایی از پانل ورود وبسایت است .

 

 

4.شرکت در سمینارها و همایش ها

برای شرکت در سمینار ها و همایش های وبسایت پایتونی ها می توانید با کسب اطلاعات بیشتر از قسمت سمینار ها و همایش و همچنین قسمت اطلاعیه پانل کاربری وارد لینک سمینار ها در سایت اسمینار شده و در سمینار مورد نظر خود ثبت نام کنید .

 

 

5.دریافت پشتیبانی

برای دریافت پشتیبانی در تمامی ضمینه می توانید از یک دپارتمان کامل پشتیبانی اعم از پشتیبانی فروشگاه محصولات گرفته پشتیبانی دوره های آنلاین پشتیبانی فایل های مجازی پشتیبانی مالی و حتی بازرسی پشتیبانی خود را به صورت مستقیم در تمام ساعت شبانه روز به صورت کاملا آنلاین پیگیری نمایید.

 

6.دریافت خدمات کیف پول مجازی پایتونی ها

نکته *: مبلغ واریزی در کیف پول این وبسایت به هیچ وجه قابل استرداد نبوده و تمامی هدایای که از طرف خود وبسایت برای کاربران واریز میشوند قابلیت نقد شونده به صورت ارزی و دلاری و ریالی را ندارد و فقط می توان از مبالغ شارژ شده برای خرید دوره های آموزشی و فایل های پروژه و یا سیستم اشتراک ویژه استفاده نمود .

کیف پول داخل سایت برای خرید دوره های آموزشی و فایل های پروژه و محصولات فروشگاه و سیستم اشتراک ویژه پایتونی ها می باشد .

نکته *: قابلیت انتقال مبالغ از یک کیف پول به کیف پول یک کاربرد دیگر در وبسایت پایتونی ها کاملا آزاد است ،اما چنانچه هرگونه خرید و فروش برای مبالغ داخل کیف پول از یک کاربر به کاربر دیگر صورت بگیرد مسولیت هرگونه جابه جایی مبالغ بین دو طرف بر عهده کابران بوده و وبسایت پایتونی ها از این قاعده مستثناست و هیچ مسولیت در قبال کلاهبرداری و یا انتقال پول از کارت های جعلی و هکی را عهده دار نخواهد بود .

نکته‌*: تمامی فعالیت های مالی و سیستمی کیف پول از نقطه صفر براساس زیر های موجود هوش مصنوعی رصد و در صورت وقوع هرگونه جرم از طریق این سیستم اطالاعات مالک حساب اعم از حساب کاربری و حساب مالی رصد و پایش می شود و در صورت وقوع هرگونه جرایم سایبری ،کلیه اطلاعات مالی مجرم و بزه دیده به دستگاه های قضایی ابلاغ می گردد.

شاید مهم ترین بخش خدمات جدید وبسایت پایتونی ها داشتن به یک کیف پول مجازی برای خرید دوره های آنلاین و فایل های آموزشی باشد .

کیف جدید وبسایت پایتون امکانات زیر را دارست :

۱.به محض عضویت در وبسایت پایتونی ها شما مبلغ 5000 هزار تومان به عنوان هدیه در کیف پول خود دریافت می کنید.

۲.برای هر بار بازدید از وبسایت پایتونی ها حتی برای ۱ دقیقه مبلغ 100 تومان به حساب کاربرانی که در وبسایت ثبت نام کرده باشند از  طریق کیف پول واریز می شود .

۳.کاربرانی که مبلغی را برای کیف خود شارژ می کنند به عنوان مثال مبلغ 50/000 هزار تومان برای خرید دوره های آنلاین در حساب کاربری خود شارژ می نمایند 10 از مبلغ شارژ شده به عنوان هدیه در سیستم کیف پول برای خرید های بعد هدیه داده می شود.

۴.در مورد انتقال حساب کیف پول تمامی کاربران می توانند موجودی حساب کیف پول خود را به یکدیگر منتقل کنند اما هرگونه خروج و یا تسویه حساب کیف پول از وبسایت پایتونی ها غیر قابل برداشت می باشد .

قسمت کیف پول وبسایت پایتونی ها

 

 

7.درخواست ارسال پروژه و یا انجام پروژه های برنامه نویسی از طریق پرتال برنامه نویسی در پایتونی ها

تمامی کاربرانی که نیاز به انجام پروژه های برنامه نویسی خود اعم از طراحی وبسایت و هوش مصنوعی و پایتون ( بش اسکریپت ) و … دارند می توانند با استفاده از پرتال انجام برنامه نویسی و مراجع به این پرتال پروژه خود را ثبت نموده و با استفاده از مشاوره دقیق از قیمت ، مدت زمان اجرا ، نحوه انجام پروژه خود مطلع شوند .

 

نکته : پروژه های دانشجویی – تمرین ها کلاسی – پروژه های امتحانات انجام نخواهد شد .

 

 

 • دریافت اطلاعیه های پایتونی ها
 • دریافت پیام های خصوصی
 • دانلود محصولات خریداری شده
 • اطلاع از آخرین دیدگاه و دیدگاه گذاری

پس از ورود به بخش اول وبسایت پایتونی ها و وارد شدن به قسمت پانل کاربری با همچین صفحه ای مواجه خواهید شد :

 • تعداد سفارشات : تعداد سفارش هایی که هر شخص از محصولات و یا دوره های آنلاین خریداری نموده نمایش داده می شود .
 • موجودی کیف پول : موجودی کیف پول هر شخص به تومان برای آن ایدی کاربری نمایش داده می شود .
 • دیدگاه های شما : تعداد کامنت هایی که شما در پست های وبسایت قرارداده اید نمایش داده میشود.
 • کد تخفیف فعال :‌ یک کد تخفیف در کادر نمایش داده می شود که این کد تخفیف را می توانید در خرید محصولات از فروشگاه استفاده نمایید .

نکته : مقدار تخفیف این کد ها متغییر هستند و میزان ثابتی ندارند.

 • قسمت اطلاعیه ها : اطلاعیه هایی که در سایت برای برگزاری دوره های آموزشی و همچنین کلاس های آنلاین برگزار می شود ، در این قسمت به اطلاع عموم میرسد.
 • پیام های خصوصی : این پیغام ها در یک مورد خاص و به خصوص برای کاربران ارسال می شود ، این پیغام ها ممکن از برای اخطار و اطلاع کاربرای برای کلاس های آنلاین باشد.
 • آخرین دیدگاه ها‌: برای به نمایش درآمدن آخرین دیدگاه هاست .

 

محمدرضا حسنی

224 مطلب منتشر شده

دانش آموخته رشته فناوری اطلاعات / موسس پایتونی ها

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب پرمخاطب پایتونی ها

تماس با ما

1
دقیـقه مطالعه
ادامه ...

محصولات فروش پایتونی ها

%69
تخفیف

آموزش برنامه نویسی پایتون

35,000 تومان
6
%60
تخفیف

آموزش فیگما (Figma)

30,000 تومان
3