021-71053903 [email protected] پشتیبانی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 16

دانلود نرم افزار بوت استرپ استودیو / BootstrapStudio

دانلود نرم افزار بوت استرپ استودیو / BootstrapStudio

BootstrapStudio یک برنامه اختصاصی طراحی و توسعه وب است. این نرم افزار تعداد زیادی از اجزای سازنده تمپلیت ها را برای ایجاد صفحات پاسخگو از جمله Headers ، footers ، گالری ها و نمایش اسلایدها به همراه عناصر اساسی مانند dev و span را ارائه می دهد. از این نرم افزار می توان برای ساخت وب سایت ها و نمونه های اولیه ساخت صفحات فرانت یک وبسایت نمونه و تست استفاده کرد.

  • BootstrapStudio در 19 اکتبر 2015 با ارسال پستی در Product Hunt راه اندازی شد که در رده محصولات روز به رتبه 4 رسید.
  • نسخه 2.0 این نرم افزار در 22 ژانویه 2016 منتشر شد و ویرایش جاوا اسکریپت ، پشتیبانی چند صفحه ای و پشتیبانی CSS را بهبود بخشید.
  • نسخه 4.0 در تاریخ 1 نوامبر 2017 راه اندازی شد. نسخه پشتیبانی از چارچوب Bootstrap 4 و شبکه CSS ، فیلترها ، موقعیت چسبنده و حالت مخلوط ویژگی های CSS را اضافه کرد.
  • در 22 آگوست 2019 ، Bootstrap Studio رسماً در بسته دانشجویی GitHub معرفی شد و آن را در دسترس دانشجویان از سراسر جهان قرار داد.

 

چه تفاوتی بین BootstrapStudio و Bootstrap وجود دارد ؟

Bootstrap Studio دارای یک رابط بسیار زیبا برای کشیدن و رها کردن ( Drag And Drop ) بصری است که برای بهره وری بیشتر برنامه نویسان طراحی شده است. از طرف دیگر ، Material Design for Bootstrap بصورت تفصیلی “Design Material for Bootstrap” می باشد کار اصلی بوت استرپ استفاده از کد های آماده ای هستند که قبلا برنامه نویسی شده است و خوب نسبت به BootsrapStudio انجام کار را برای برنامه نویسان سخت تر و زمان را بیش را می گیرد از این BootstrapStudio در واقع نمونه گرافیکی فریم ورک Bootstrap معمولی است .

 

منبع‌ : BootstrapStudio

  https://en.wikipedia.org/wiki/Bootstrap_Studio#:~:text=Bootstrap%20Studio%20is%20a%20proprietary,for%20building%20websites%20and%20prototypes.

 

مقالات مربط :

دانلود باکس

محمدرضا حسنی

224 مطلب منتشر شده

دانش آموخته رشته فناوری اطلاعات / موسس پایتونی ها

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات فروش پایتونی ها

%60
تخفیف

آموزش فیگما (Figma)

30,000 تومان
3
%69
تخفیف

آموزش برنامه نویسی پایتون

35,000 تومان
2