منوهای نصب در پنل مدیریت

  • ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

PHP یا Python

در کل :

php یا python این سوالی است که تقریبا ذهن 50 % از برنامه نویسی را به خود مشغول می کتد .پایتون در پروژه های بلند مدت بهتر است. PHP دارای یک منحنی یادگیری بسیار پایین است و برای شروع کار ساده است. پایتون از اجرای برجسته های کاملاً دقیق استفاده می کند. این باعث می شود خواندن آن بیشتر از PHP باشد

آیا پایتون بهتر از PHP است؟

اگرچه PHP دارای یک منحنی یادگیری کوتاه است اما اگر در مورد بلند مدت صحبت کنیم ، پایتون از PHP مولد تر است. مناسب ترین چارچوب برای پایتون ، چارچوب Django است ، در حالی که PHP در کوهانا ، Symfony ، CodeIgnitor و Zend کار می کند. پایتون از PHP و سایر زبان های برنامه نویسی قابل خواندن است

آیا PHP همان پایتون است؟

Python یا PHP دو زبان محبوب برنامه نویسی سطح بالا هستند. پی اچ پی به طور سنتی به عنوان یک زبان برنامه نویسی سمت سرور مورد استفاده قرار می گیرد ، در حالی که پایتون به دلیل پویایی ، در دسترس بودن و سادگی از آن استفاده می شود.

کدام یک بهترین هستند !؟

PHP و Python هم مزایای خاص خود را دارند. در حالی که PHP یکی است که برای مدت طولانی برای توسعه وب مورد استفاده قرار می گیرد اما پایتون با سرعت بسیار بالایی دست می یابد. در پایان ، این PHP یا Python نیست. بهترین چارچوب همان چیزی خواهد بود که متناسب با نیاز پروژه شما باشد.

یادگیری پایتون یا پی اچ پی !؟ کدام ساده تر است؟

اگر جواب مثبت است پس پایتون را انتخاب کنید ، یادگیری آن بسیار آسان است ، نحو در مقایسه با PHP بسیار آسان است. پایتون یکی از بهترین زبانهای برنامه نویسی مبتدی است. اما اگر C ، یا C ++ یا Java را می شناسید ، یادگیری PHP بسیار آسان است. PHP دارای نحو C مانند است و تمام مفاهیم مشابه C یا C ++ هستند

آیا پایتون می تواند جایگزین PHP شود؟

3 پاسخ. پایتون به تنهایی یک زبان توسعه وب نیست. با این وجود ممکن است برای اجرای عملیات در قالب ها با استفاده از برچسب های الگویی و فیلترها از آن با برخی از چارچوب وب (مانند جنگو ، فلاسک ، و غیره) استفاده کنید. … چارچوب وب Python کاملاً با PHP تفاوت دارد.

آیا PHP یک زبان در حال مرگ است؟

پی اچ پی در حال مرگ نیست. از دسامبر سال 2017 ، PHP بیش از 83٪ زبانهای سمت سرور را که در اینترنت استفاده می شود ، تشکیل می دهد. بخش اعظم آن از سیستم های مدیریت محتوا مبتنی بر PHP مانند WordPress ساخته شده است ، اما حتی اگر CMS از پیش ساخته را نیز از معادله حذف کنید ، PHP هنوز هم بیش از 54٪ وب را تشکیل می دهد.

پس چرا پایتون بهترین است ؟!

بنابراین من یک مقایسه بهتر به شما می دهم که چرا پایتون بهترین است. پایتون یک زبان سازنده تر از جاوا است. پایتون یک زبان تفسیری است که با نحوی ظریف همراه است ، و یک انتخاب عالی برای برنامه نویسی و توسعه سریع برنامه در بسیاری از مناطق می باشد. این یک زبان برنامه نویسی با زبان پویا است.

آیا YouTube با پایتون نوشته شده است؟

در ابتدا در PHP توسعه یافت. بعداً آنها کد را به پایتون بازنویسی کردند. Cuong Do ، معمار نرم افزار ، YouTube.com گفت: “پایتون به اندازه کافی سریع برای سایت ما است و به ما امکان می دهد تا در زمان های ضبط ، با حداقل حداقل توسعه دهندگان ، ویژگی های قابل توجهی را تولید کنیم.” … پایتون – بیشتر خطوط کد برای YouTube هنوز در پایتون قرار دارند.

نوامبر 7, 2019

۰ پاسخ به "PHP یا Python"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X